Modré povlečení na dvoulůžko z bavlněného saténu Victoria Nerissa III., 200 x 200 cm

Povlečení značky Victoria je ideální volbou pro každého, kdo si ve své ložnici potrpí jak na pohodlí, tak na styl. Nabízí totiž kombinaci... více informací »
Modré povlečení na dvoulůžko z bavlněného saténu Victoria Nerissa III.
Značka: Victoria
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Povlečení značky Victoria je ideální volbou pro každého, kdo si ve své ložnici potrpí jak na pohodlí, tak na styl. Nabízí totiž kombinaci vkusných a esteticky zajímavých motivů a vysoce kvalitního materiálu.

Je vyrobeno z bavlněného saténu, který mu dodává řadu klíčových vlastností. Kromě luxusního vzhledu a velice jemného povrchu je tato tkanina vysoce prodyšná a má dlouhou životnost – ať už jde o celkový tvar či výrazné barvy.

Tento nejprodávanější produkt je k dostání mimo jiné na našich stránkách ve známé kategorii povlečení! Připravili jsme nové výrobky z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele Victoria. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Victoria vás obohatí o špičkový sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!