Modré povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu Victoria Nerissa, 155 x 200 cm

Povlečení značky Victoria je ideální volbou pro každého, kdo si ve své ložnici potrpí jak na pohodlí, tak na styl. Nabízí totiž kombinaci... více informací »
Modré povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu Victoria Nerissa
Značka: Victoria
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Povlečení značky Victoria je ideální volbou pro každého, kdo si ve své ložnici potrpí jak na pohodlí, tak na styl. Nabízí totiž kombinaci vkusných a esteticky zajímavých motivů a vysoce kvalitního materiálu.

Je vyrobeno z bavlněného saténu, který mu dodává řadu klíčových vlastností. Kromě luxusního vzhledu a velice jemného povrchu je tato tkanina vysoce prodyšná a má dlouhou životnost – ať už jde o celkový tvar či výrazné barvy.

Žádaný výrobek Modré povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu Victoria Nerissa, 155 x 200 cm seženete rovněž tady na stránkách umístěný v rubrice povlečení! Vyhledejte si nové produkty ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu. V očích zákazníků popupární značka Victoria nabízí vysoce kvalitní produkty Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další vybrané kousky od značky Victoria. Výběr toho nejlepšího najdete níže.