Modro-šedý koberec Flair Rugs Deka, 160 x 230 cm

Nechte se nalákat na nápaditý design a praktický materiál koberce Deka od anglické značky Flair Rugs. Tento moderní fešák byl utkán ze 100%... více informací »
Modro-šedý koberec Flair Rugs Deka
Značka: Flair Rugs
3 690 Kč
Více informací
Nechte se nalákat na nápaditý design a praktický materiál koberce Deka od anglické značky Flair Rugs. Tento moderní fešák byl utkán ze 100%...

Nechte se nalákat na nápaditý design a praktický materiál koberce Deka od anglické značky Flair Rugs.

Tento moderní fešák byl utkán ze 100% polypropylenu, který se postará o jeho měkkost, odolnost proti skvrnám a snadnou údržbu. Antistatické vlastnosti pak ocení zejména ti z nás, kterým doma pobíhá nějaký chlupatý mazlíček.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Tento designový produkt Modro-šedý koberec Flair Rugs Deka, 160 x 230 cm lze sehnat bez obtíží tady na našich stránkách zařazený v kategorii koberce. Nyní koupíte zlevněné produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! Populární dodavatel Flair Rugs vám může poskytnout prvotřídní zboží.

Kvalitní a oblíbený produkt Modro-šedý koberec Flair Rugs Deka, 160 x 230 cm od značky se skvělou pověstí Flair Rugs jednoduše můžete získat v naší aktuální nabídce za rozumné peníze. Nabídky již od 3 690 Kč.