Modro-šedý koberec Universal Sylvia, 80 x 150 cm

Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne dokonalý komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Sylvia, jenž pochází z... více informací »
Modro-šedý koberec Universal Sylvia
Značka: Universal
1 390 Kč
Více informací
Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne dokonalý komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Sylvia, jenž pochází z...

Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne dokonalý komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Sylvia, jenž pochází z dílny značky Universal.

Výše zmíněné vlastnosti však nejsou jeho jedinou předností. Díky polyesterovému materiálu je charakteristický jemnými a lesklými vlákny, odolností a v neposlední řadě také snadnou údržbou.


Tento exkluzivní produkt je k získání jednoduše tady a teď na našem webu zařazený v kategorii koberce. Podívejte se na akční produkty z této sekce z pohodlí domova! Značka Universal pro vás vyrábí špičkové výrobky. A tady je důkaz.

Super produkt Modro-šedý koberec Universal Sylvia, 80 x 150 cm s osvědčenou značkou Universal lze koupit u nás právě za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 1 390 Kč.