Modrobílá pruhovaná pohovka Max Winzer Lorris, 193 cm

Kolekce Lorris to je pohodlí v tradičním pojetí. Křesla a podnožky skvěle doplní klasické interiéry. Stanou se ale i skvělým výstřelkem mezi... více informací »
Modrobílá pruhovaná pohovka Max Winzer Lorris
Značka: Max Winzer
50 900 Kč
Více informací
Kolekce Lorris to je pohodlí v tradičním pojetí. Křesla a podnožky skvěle doplní klasické interiéry. Stanou se ale i skvělým výstřelkem mezi...

Kolekce Lorris to je pohodlí v tradičním pojetí. Křesla a podnožky skvěle doplní klasické interiéry. Stanou se ale i skvělým výstřelkem mezi modernějšími kousky!

O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.

Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Kvalitní a levný výrobek Modrobílá pruhovaná pohovka Max Winzer Lorris, 193 máte možnost pořídit nyní na webu v sekci pohovky a gauče. Získejte další zboží z této známé kategorie za výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel Max Winzer má k dispozici prvotřídní produkty.

Levný výrobek Modrobílá pruhovaná pohovka Max Winzer Lorris, 193 cm od značky se skvělou pověstí Max Winzer lze sehnat tady a teď za skvělou cenu. Teď v akci 50 900 Kč.