Modrozelená sametová rozkládací pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Freesia, 215 cm

Polštáře pohovky z kolekce Freesia sice neříkají nic nahlas, ale i tak by nás hned na první pohled nalákaly k tomu se do nich zabořit a udělat si... více informací »
Modrozelená sametová rozkládací pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Freesia
Značka: Mazzini Sofas
27 900 Kč
Více informací
Polštáře pohovky z kolekce Freesia sice neříkají nic nahlas, ale i tak by nás hned na první pohled nalákaly k tomu se do nich zabořit a udělat si...

Polštáře pohovky z kolekce Freesia sice neříkají nic nahlas, ale i tak by nás hned na první pohled nalákaly k tomu se do nich zabořit a udělat si pohodu. A co víc? Během pár chvil můžete z této pohovky vytvořit plnohodnotné lůžko, kde lehce ubytujete nečekanou návštěvu. Oceníte také úložný box, který se výborně hodí k uskladnění náhradních přikrývek pro tyto situace.

Tento kousek z dílny francouzské značky Mazzini Sofas vám jednoduše přiroste k srdci ♥

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Unikátní a oblíbený produkt Modrozelená sametová rozkládací pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Freesia, 215 cm je k dostání aktuálně tu ve známé rubrice pohovky a gauče! Nyní koupíte akční produkty z naší rubriky za super peníze!

Oblíbený produkt Modrozelená sametová rozkládací pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Freesia, 215 cm s pečetí kvality od značky Mazzini Sofas snadno seženete zde teď právě opravdu výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 27 900 Kč.