Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, 140 x 200 cm

Kolekce Margot od značky Universal vyniká plastickým motivem a elegantním laděním. Snadno kombinovatelný odstín na sebe nestrhává všechnu pozornost,... více informací »
Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul
Značka: Universal
3 990 Kč
Více informací
Kolekce Margot od značky Universal vyniká plastickým motivem a elegantním laděním. Snadno kombinovatelný odstín na sebe nestrhává všechnu pozornost,...

Kolekce Margot od značky Universal vyniká plastickým motivem a elegantním laděním. Snadno kombinovatelný odstín na sebe nestrhává všechnu pozornost, ale příjemně dokresluje atmosféru celé místnosti.

Jemný lesk viskózy vnese do místnosti luxusní dojem. Hebkost tohoto přírodního materiálu oceníte na první dotek a nadšené ekology jistě potěší fakt, že jde o volbu šetrnou k životnímu prostředí. Celulóza, která je základem pro výrobu se totiž získává z dobře obnovitelných druhů dřeva nebo recyklované bavlny.

Vynikající produkt jde nakoupit v pohodě tady na našem webu umístěný v sekci koberce! Vyberte si oblíbené kusy ze zmíněné sekce v akci. Výrobce Universal dlouhodobě nabízí špičkové produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento kvalitní produkt Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, 140 x 200 cm od našeho předního výrobce Universal jednoduše můžete získat aktuálně až neuvěřitelně levně. Produkt momentálně prodáváme za 3 990 Kč.