Modrý oboustranný koberec Hanse Home Duo, 200 x 290 cm

Je velmi měkký, snadno se udržuje a pokud se vám omrzí jeho barva, můžete ho prostě obrátit? Takové jsou koberce Duo od značky Hanse Home. Vyrobené... více informací »
Modrý oboustranný koberec Hanse Home Duo
Značka: Hanse Home
4 990 Kč
Více informací
Je velmi měkký, snadno se udržuje a pokud se vám omrzí jeho barva, můžete ho prostě obrátit? Takové jsou koberce Duo od značky Hanse Home. Vyrobené...

Je velmi měkký, snadno se udržuje a pokud se vám omrzí jeho barva, můžete ho prostě obrátit? Takové jsou koberce Duo od značky Hanse Home. Vyrobené jsou z kombinace 80% bavlny a 20% polyesteru, díky které vám poskytnou vždy pohodlné našlápnutí.


Tento nejprodávanější produkt naleznete rovnou tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii koberce! Nyní pořídíte ještě jiné výrobky ze zmíněné sekce z pohodlí domova. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další prověřené zboží od dodavatele Hanse Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kus Modrý oboustranný koberec Hanse Home Duo, 200 x 290 cm s osvědčenou značkou Hanse Home pohodlně pořídíte aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 4 990 Kč.