Moose Dětské úložné boxy Příběh hraček UBMO0943

Rozjasněte dětský pokoj praktickými úložnými boxy. Čtyři univerzální úložné boxy , které jsou ideální k uložení hraček, her, oblečení... více informací »
Moose Dětské úložné boxy Příběh hraček UBMO0943
Značka: Moose
799 Kč
Více informací
Rozjasněte dětský pokoj praktickými úložnými boxy. Čtyři univerzální úložné boxy , které jsou ideální k uložení hraček, her, oblečení...

Rozjasněte dětský pokoj praktickými úložnými boxy. Čtyři univerzální úložné boxy , které jsou ideální k uložení hraček, her, oblečení nebo dětských pokladů. Vejdou se do většiny úložných jednotek
Vhodné od 18 měsíců.
Vlastnosti

obrázky vytištěné na všech 4 stranách boxu
snadno sestavitelné

Materiál

100% polyester

Rozměry

28 × 28 × 28 cm


Velmi oblíbený kousek Moose Dětské úložné boxy Příběh hraček UBMO0943 máte možnost koupit teď tu na našem webu v kategorii dětské komody a boxy! Připravili jsme ostatní výrobky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další produkty značky Moose. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Moose může nabídnout skvělé výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento vynikající výrobek Moose Dětské úložné boxy Příběh hraček UBMO0943 od dodavatele s dobrým jménem Moose je k dispozici momentálně na našich stránkách se slevou. Ceny od 799 Kč.