Nafukovací rozprašovací žirafa Big Mouth Inc., výška 2,22 m

Pokud nemáte bazén, nezoufejte. Kreativní značka Big Mouth Inc. přišla na to, jak zchladit vás i vaše ratolesti natotata. Obří nafukovačka ve tvaru... více informací »
Nafukovací rozprašovací žirafa Big Mouth Inc.
1 790 Kč
Více informací
Pokud nemáte bazén, nezoufejte. Kreativní značka Big Mouth Inc. přišla na to, jak zchladit vás i vaše ratolesti natotata. Obří nafukovačka ve tvaru...

Pokud nemáte bazén, nezoufejte. Kreativní značka Big Mouth Inc. přišla na to, jak zchladit vás i vaše ratolesti natotata. Obří nafukovačka ve tvaru žirafy zažene horké letní dny jednou pro vždy.

Jak to celé funguje?
Jediné, po potřebujete ke zprovoznění tohoto velikána, je pořádná zásoba dechu a jakákoliv zahradní hadice.

Ve spodní části jsou umístěny háčky na ukotvení, díky kterým rozprašovač připevníte k zemi a nemusíte se bát, že by vám jej odnesl vítr.

Akční a ve slevě kousek Nafukovací rozprašovací žirafa Big Mouth Inc., výška 2,22 m můžete dostat prostě tady na našich stránkách zařazený v sekci nafukovačky! Připravili jsme další zboží ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny. Dodavatel Big Mouth Inc. pro své zákazníky dodává špičkové zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele Big Mouth Inc.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Nafukovací rozprašovací žirafa Big Mouth Inc., výška 2,22 m od výrobce s dobrým jménem Big Mouth Inc. snadno naleznete právě teď v nabídce za výhodné peníze! Právě nyní za 1 790 Kč.