Nastavitelný váleček s barevné kroužky Joseph Joseph

Určitě to znáte - listové těsto musíte vyválet velmi tenké, křehké zase nejméně půl centimetru silné a na pizzu co nejtenčí je možné.... více informací »
Nastavitelný váleček s barevné kroužky Joseph Joseph
Značka: Joseph joseph
949 Kč
Více informací
Určitě to znáte - listové těsto musíte vyválet velmi tenké, křehké zase nejméně půl centimetru silné a na pizzu co nejtenčí je možné....

Určitě to znáte – listové těsto musíte vyválet velmi tenké, křehké zase nejméně půl centimetru silné a na pizzu co nejtenčí je možné. Zkrátka různé těsto vyžaduje různou tloušťku. A proto jsme si jisti, že se vám určitě bude hodit nastavitelný váleček se čtyřmi páry odnímatelných kroužků – nasadíte kroužek, a tím si navolíte, jak tlusté těsto budete válet. Jednoduché, a tak praktické!

Adjustable Rolling Pin má čtyřmi páry odnímatelných barevných kroužků pro nastavení požadované tloušťky váleného těsta (2, 4, 6, 10 mm). Povrch válečku je cejchován po 20 mm od 150 mm až do 330 mm. Přizpůsobivé kroužky a upevňovací šroub lze mýt v myčce. Dřevěný váleček pouze otírejte vlhkým hadříkem.

Neodolatelný produkt seženete právě tu na webu umístěný v sekci válečky! Nyní můžete získat podobné výrobky z této známé rubriky v akci. Populární výrobce Joseph joseph představuje prvotřídní výrobky.

Hodně prodávaný produkt Nastavitelný váleček s barevné kroužky Joseph Joseph od našeho známého výrobce Joseph joseph jednoduše najdete tady teď právě v bezva akci! Výhodně teď u nás za 949 Kč.