Nástěnná dětská samolepka Dekornik Deer in a Circle, ø 200 cm

Nad postýlku, vedle dveří či šatní skříně? Tato roztomilá a hravá samolepka rozzáří dětský pokoj ať už ji umístíte kamkoliv. Díky... více informací »
Nástěnná dětská samolepka Dekornik Deer in a Circle
Značka: Dekornik
4 190 Kč
Více informací
Nad postýlku, vedle dveří či šatní skříně? Tato roztomilá a hravá samolepka rozzáří dětský pokoj ať už ji umístíte kamkoliv. Díky...

Nad postýlku, vedle dveří či šatní skříně? Tato roztomilá a hravá samolepka rozzáří dětský pokoj ať už ji umístíte kamkoliv. Díky zalaminování ji navíc můžete při ušpinění od opatlaných ručiček jednoduše omýt navlhčeným hadříkem.

Upozornění: Samolepka se skládá ze dvou částí, které byste měli nalepit na zeď tak, aby na sebe navazovaly.

Poznámka: Používejte pouze na suchou stěnu. V případě malování vyčkejte nejprve 30 dnů do kompletního a důkladného zaschnutí barvy.


Levný produkt máte možnost najít prostě na našem webu zařazený v sekci dětské samolepky na zeď. Nyní můžete koupit vyjímečné kusy z této oblíbené rubriky za super cenu. Dodavatel Dekornik může nabídnout skvělé výrobky.

Levný kousek Nástěnná dětská samolepka Dekornik Deer in a Circle, ø 200 cm od skvělého a známého výrobce Dekornik máte možnost získat právě dnes v akci! Akční ceny od 4 190 Kč.