Nástěnná kulatá police House Nordic Rotterdam, ø 60 cm

Originalita, kvalita a styl. To je to, čím se vyznačuje značka House Nordic. Dopřejte svému interiéru doplňky, které z vašeho domova vykouzlí... více informací »
Nástěnná kulatá police House Nordic Rotterdam
Značka: House Nordic
1 990 Kč
Více informací
Originalita, kvalita a styl. To je to, čím se vyznačuje značka House Nordic. Dopřejte svému interiéru doplňky, které z vašeho domova vykouzlí...

Originalita, kvalita a styl. To je to, čím se vyznačuje značka House Nordic.

Dopřejte svému interiéru doplňky, které z vašeho domova vykouzlí nevšední místo plné neokoukaných kousků. Třeba jako tato police Rotterdam.

Kombinace dřeva a kovu je nejen nenáročná na údržbu, ale působí minimalisticky. Díky tomu si získají hlavní pozornost právě fotografie nebo jiné dekorace, které na polici umístíte.

O značce:
Značka House Nordic se sídlem v Dánsku se již více než 20 let zabývá distribucí designového nábytku. Základními atributy je pro tuto značku kvalitní materiál, funkční zpracovaní a moderní čistý scandi styl.

Unikátní a žádaný produkt Nástěnná kulatá police House získáte jednoduše tady u nás zařazený v rubrice police. Najděte si zlevněné produkty z této populární kategorie za internetové ceny! Věhlasný výrobce House Nordic může nabídnout skvělé zboží.

Oblíbený a kvalitní kus Nástěnná kulatá police House Nordic Rotterdam, ø 60 cm od značky House Nordic jde pořídit u nás teď za extra cenu. Právě lze objednat jen za 1 990 Kč.