Nástěnná police z matného skla s úchyty z nerezového kovu Wenko Cuba

Oblíbená značka Wenko dokáže z nudného úklidu udělat zábavu. Její praktické kousky nepostrádají šmrnc a nezklamou vás ani v zátěžových... více informací »
Nástěnná police z matného skla s úchyty z nerezového kovu Wenko Cuba
Značka: WENKO
999 Kč
Více informací
Oblíbená značka Wenko dokáže z nudného úklidu udělat zábavu. Její praktické kousky nepostrádají šmrnc a nezklamou vás ani v zátěžových...

Oblíbená značka Wenko dokáže z nudného úklidu udělat zábavu. Její praktické kousky nepostrádají šmrnc a nezklamou vás ani v zátěžových situacích.

Polici lze připevnit pomocí šroubků a hmoždinek, které jsou součástí balení. Pokud si však s vrtačkou zrovna nerozumíte, lze si dokoupit lepidlo Power-Loc, díky kterému ji připevníte bez nutnosti vrtání.


Akční a ve slevě kus můžete dostat bezprostředně tady u nás zařazený v kategorii koupelnové poličky. Nyní si můžete koupit unikátní kusy z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Kvalitní výrobek Nástěnná police z matného skla s úchyty z nerezového kovu Wenko Cuba od značky s tradicí a dobrou pověstí WENKO pohodlně seženete v naší internetové nabídce za výborné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 999 Kč.