Nástěnná samolepka Ambiance Clouds And Scandinavian Stars

Vyzdobte dětský pokoj těmito nápadnými nástěnnými samolepkami se vzory mráčků a hvězdiček, které těm nejmenším budou při hraní i usínání... více informací »
Nástěnná samolepka Ambiance Clouds And Scandinavian Stars
Značka: Ambiance
749 Kč
Více informací
Vyzdobte dětský pokoj těmito nápadnými nástěnnými samolepkami se vzory mráčků a hvězdiček, které těm nejmenším budou při hraní i usínání...

Vyzdobte dětský pokoj těmito nápadnými nástěnnými samolepkami se vzory mráčků a hvězdiček, které těm nejmenším budou při hraní i usínání dělat společnost. Jejich malé království tak bude hned útulnější a zábavnější.

Údržba je velmi jednoduchá, stačí ji otřít navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte rozpouštěla ani agresivní čisticí prostředky. Samolepka může hůře držet na zdech, které byly natřeny méně než 30 dní dozadu, na zdech vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omítkách či na těch, které jsou natřené voděodolným silikonovým nátěrem. Při sundavání samolepky můžete zeď poškodit v případě, že je na ní více vrstev omítky, v místnosti je vlhkost či zeď ústí z druhé strany ven.
Foto je ilustrativní, skutečné rozměry odpovídají uvedeným parametrům.

Tento designový produkt je k dispozici přímo tu na našich stránkách v kategorii dětské samolepky na zeď! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní zboží ve zmíněné sekci za extra cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky Ambiance. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Nástěnná samolepka Ambiance Clouds And Scandinavian Stars od značky s dobrým jménem Ambiance je dostupný právě teď za výhodné peníze! Výhodně za super cenu 749 Kč.