Nástěnná samolepka lvíčete Dekornik, 64 cm

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí.... více informací »
Nástěnná samolepka lvíčete Dekornik
Značka: Dekornik
1 090 Kč
Více informací
Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí....

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí. Dobrá zpráva je, že se budou hodit úplně všude a každý kout dětského pokoje udělají ještě krásnějším.

Roztomilé motivy jsou vytištěné na kvalitním a 100% matném papíru.

Poznámka: Samolepku umístěte pouze na suchou stěnu. V případě nedávného vymalování nejprve vyčkejte 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.

Zcela unikátní produkt Nástěnná samolepka lvíčete Dekornik, 64 cm je k získání právě tady u nás v populární rubrice dětské samolepky na zeď! Najděte si parádní produkty ve zmíněné sekci v bezva akci. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce Dekornik. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Nástěnná samolepka lvíčete Dekornik, 64 cm od známé značky Dekornik můžete získat právě za super cenu. Výhodně za cenu 1 090 Kč.