Nástěnná samolepka majáku Dekornik, 77 x 100 cm

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí.... více informací »
Nástěnná samolepka majáku Dekornik
Značka: Dekornik
1 690 Kč
Více informací
Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí....

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí. Dobrá zpráva je, že se budou hodit úplně všude a každý kout dětského pokoje udělají ještě krásnějším.

Roztomilé motivy jsou vytištěné na kvalitním a 100% matném papíru.

Poznámka: Samolepku umístěte pouze na suchou stěnu. V případě nedávného vymalování nejprve vyčkejte 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.

Kvalitní a žádaný produkt Nástěnná samolepka majáku Dekornik, 77 x 100 cm lze zakoupit bezprostředně na našem webu v populární sekci dětské samolepky na zeď. Připravili jsme zcela nové produkty z této populární rubriky za báječnou cenu!

Unikátní a oblíbený produkt Nástěnná samolepka majáku Dekornik, 77 x 100 cm od dodavatele kvalitních produktů Dekornik pohodlně získáte zde nyní za zcela nejnižší cenu! Nyní můžete mít za 1 690 Kč.