Nástěnná samolepka s medvědem Dekornik Mr. Bear

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí.... více informací »
Nástěnná samolepka s medvědem Dekornik Mr. Bear
Značka: Dekornik
1 690 Kč
Více informací
Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí....

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí. Dobrá zpráva je, že se budou hodit úplně všude a každý kout dětského pokoje udělají ještě krásnějším.

Roztomilé motivy jsou vytištěné na kvalitním a 100% matném papíru.

Poznámka: Samolepku umístěte pouze na suchou stěnu. V případě nedávného vymalování nejprve vyčkejte 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.

Kvalitní a žádaný produkt Nástěnná samolepka s medvědem Dekornik Mr. Bear můžete koupit taky tu v populární rubrice dětské samolepky na zeď! Nyní najdete oblíbené výrobky z této populární kategorie v akci. Oblíbený dodavatel Dekornik dlouhodobě prodává vynikající výrobky A to ještě není vše.

Oblíbený produkt Nástěnná samolepka s medvědem Dekornik Mr. Bear pocházející od značky Dekornik pohodlně získáte na našich stránkách teď za skvělou cenu. Nabídka od 1 690 Kč.