www.basilard.cz

Nástěnný věšák na kabáty Kare Design Cottage

Exkluzivní výrobek Nástěnný věšák na kabáty Kare Design Cottage od spolehlivého výrobce Kare Design můžete koupit na našich stránkách nyní extra se slevou. Právě lze objednat jen za 3 190 Kč.
Nástěnný věšák na kabáty Kare Design Cottage
Ověřit dostupnost
Značka: Kare Design
3 190
Popis produktu

I tak funkční doplněk, jakým věšák bezesporu je, se může pyšnit designem, který vám vezme dech. Co může, musí! Vždyť bydlení má být hrou a domov má být místem, na které se nebudete moci vynadívat. Tenhle stylový kousek je tím pravým pro ty, kteří vědí, že být odvážný se při zařizování interiéru vyplatí.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.