www.basilard.cz

Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání Wenko Turbo-Loc® Orea Shine

Výjimečný a žádaný výrobek Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání Wenko Turbo-Loc® Orea Shine od přední značky WENKO jednoduše získáte na našich stránkách teď za rozumné peníze! Právě teď za cenu 529 Kč.
Nerezový držák na toaletní papír bez nutnosti vrtání Wenko Turbo-Loc® Orea Shine
Ověřit dostupnost
Značka: WENKO
529

I zdánlivě obyčejné maličkosti utvářejí celkovou atmosféru místnosti, tak si na nich dejte záležet. Praktičtí pomocníci a doplňky do koupelny od značky Wenko jsou nejen promyšlené do posledního detailu, ale zároveň i skvěle vypadají.

Wenko vymyslelo skvělé řešení v podobě samodržících koupelnových poliček a háčků.

K jejich aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo, žádné vrtání ani zakázaná kouzla. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží. Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete věšet vše potřebné.

Celá sestava jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, Wenko půjde s vámi.

Znáte Wenko? Tato oblíbená německá značka vyrábí praktické a dokonale funkční doplňky do domácnosti, které vám zjednoduší každodenní život. Ať už potřebujete pomoct s úklidem nebo vyřešit organizaci v šatně, koupelně nebo kuchyni, styloví Wenko pomocníci budou vždy správným řešením. ♥