Nízká bílá knihovna z masivního borovicového dřeva Støraa Pinto

Nábytek z borovicového dřeva je ideální volbou pro ty, kteří touží po útulném, hřejivém domově. Dánská značka Støraa přichází s... více informací »
Nízká bílá knihovna z masivního borovicového dřeva Støraa Pinto
Značka: Støraa
4 190 Kč
Více informací
Nábytek z borovicového dřeva je ideální volbou pro ty, kteří touží po útulném, hřejivém domově. Dánská značka Støraa přichází s...

Nábytek z borovicového dřeva je ideální volbou pro ty, kteří touží po útulném, hřejivém domově. Dánská značka Støraa přichází s nadčasovou kolekcí designově nestárnoucího nábytku, který se stane ozdobou vašeho interiéru.

Borovicové dřevo je měkké a pružné a přesto velmi odolné. Pokud není barveno, pyšní se také výraznými letokruhy, které mu dodají na osobitosti. Navíc je antibakteriální. Borovicové dřevo je zkrátka láska, která nerezaví.

Støraa je dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už více jak pětadvacet let.
Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se inspirují módními trendy, zároveň však v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především dělat domov domovem.
To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
Støraa, to je design, kvalita, hodnota a dostupnost.


Tento velmi žádaný produkt Nízká bílá knihovna z masivního borovicového můžete nakoupit rovnou tu zařazený v sekci knihovny! Nyní získáte vyjímečné výrobky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výrobce Støraa vám představuje špičkový sortiment Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další produkty značky Støraa. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Nízká bílá knihovna z masivního borovicového dřeva Støraa Pinto od značky se skvělou pověstí Støraa snadno můžete sehnat momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Nabídka od 4 190 Kč.