Noční stolek v dubovém dekoru Woodman Camden Diamond

Poznejte nábytek Woodman, který je ukázkou toho, jak pečlivě a detailně se dá propojit oblíbený moderní design s tradicí. Za jeho návrhem stojí... více informací »
Noční stolek v dubovém dekoru Woodman Camden Diamond
Značka: Woodman
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Poznejte nábytek Woodman, který je ukázkou toho, jak pečlivě a detailně se dá propojit oblíbený moderní design s tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer. Jeho otec vlastnil obchod s nábytkem v antickém stylu a právě proto to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí minimalisticky, stejně do nábytku vkládá lehký retro nádech.

Kolekce Camden snoubí oblíbené a jemné březové dřevo s precizními detaily. Váš domov zažije nový náboj přírody a vy zažijete novou hřejivou atmosféru.


Tento vynikající produkt Noční stolek v dubovém dekoru můžete sehnat teď tady a teď na našem webu zařazený v rubrice noční stolky! Vyberte si vyjímečné výrobky z naší kategorie za výhodnou cenu! Značka Woodman vám představuje prvotřídní zboží. A to je teprve začátek. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků značky Woodman. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.