Noční stolek z bukového dřeva se 2 zásuvkami SKANDICA Spectrum

Seversky laděný, přesto však úžasně hřejivý kousek, který do vašeho doma tak snadno zakomponujete. Šikovných úložných prostor není nikdy dost,... více informací »
Noční stolek z bukového dřeva se 2 zásuvkami SKANDICA Spectrum
Značka: SKANDICA
7 690 Kč
Více informací
Seversky laděný, přesto však úžasně hřejivý kousek, který do vašeho doma tak snadno zakomponujete. Šikovných úložných prostor není nikdy dost,...

Seversky laděný, přesto však úžasně hřejivý kousek, který do vašeho doma tak snadno zakomponujete. Šikovných úložných prostor není nikdy dost, a co teprve, když interiér takhle efektně zkrášlí!

O značce:

SKANDICA je mladá, inovativní nábytkářská značka, která je svěžím vánkem na poli interiérového designu. Zrodila se z lásky k designu a z fascinace krásou spočívající v jednoduchosti.

Inspirace:
Designéři se nechávají inspirovat surovou krásou přírody a Skandinávskou kulturou. Vzhlížejí se ale také v minimalismu a nápady získávají cestováním.
Rozhodli se tu odmítnout konvence a vytvářet kousky, které jsou osobité a výjimečné.

Funkčnost:
Nábytek, ať je sebekrásnější, musí být především funkční a s lehkostí zapadnout do vašeho života. Na každém kousku se tedy ve SKANDICA pracuje také s ohledem na jeho praktickou stránku. Designéři se snaží najít to nejmodernější řešení pro každodenní život.

Jaké jsou výhody bukového dřeva?

Použití bukového dřeva je nábytkovou klasikou. A proč tomu tak je? Dřevo buku má totiž vysokou tvrdost a odolnost. Jeho nespornou výhodou je i to, že je díky své pevnosti schopné udržet šrouby a čepy daleko lépe, než je tomu u ostatních dřevin. A tak se kousek z bukového masivu stane téměř nesmrtelným.

Tento výjimečný produkt Noční stolek z bukového dřeva se 2 zásuvkami SKANDICA Spectrum jde koupit jednoduše tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii noční stolky. Podívejte se na ještě jiné výrobky z této populární sekce ve výprodejové akci! To ale však není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky SKANDICA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní kousek Noční stolek z bukového dřeva se 2 zásuvkami SKANDICA Spectrum od značky s dlouholetou tradicí SKANDICA dostanete zde teď extra se slevou. Ceny již od 7 690 Kč.