Oboustranná matrace Materasso Aloe Bio 3/4, 80 x 200 cm

Matraci Aloe Bio tvoří: - vrchní vrstva: pěna Aloe Vera (s výtažky z Aloe Vera, detoxikační vlastnosti); - jádro matrace: taštičková pružina -... více informací »
Oboustranná matrace Materasso Aloe Bio 3/4
Značka: Materasso
10 190 Kč
Více informací
Matraci Aloe Bio tvoří: - vrchní vrstva: pěna Aloe Vera (s výtažky z Aloe Vera, detoxikační vlastnosti); - jádro matrace: taštičková pružina -...

Matraci Aloe Bio tvoří:
vrchní vrstva: pěna Aloe Vera (s výtažky z Aloe Vera, detoxikační vlastnosti);
jádro matrace: taštičková pružina – systém 1000;
spodní vrstva: pěna Aloe Vera;
Fyziosystém – 7 zón rozložení hmotnosti.

Díky tomuto složení zajišťuje matrace elastické a komfortní prostředí pro spánek. Každá pružina je uložena v taštičce a díky systému 1000 je ve 2 m2 jádra 1000 ks pružinek, což umožňuje větší komfort, kopírovaní a oporu páteře, než u standardní taštičkové pružiny.

Potah matrace tvoří Aloe Vera prošité polyesterovým vláknem. Tento materiál obsahuje enzymy, aminokyseliny a minerální látky a umožňuje tak kůži rychleji se regenerovat. Tento materiál lze prát v teplotě až 60 °C.


Ve slevě tento kus Oboustranná matrace Materasso Aloe Bio 3/4, 80 x 200 cm lze koupit právě nyní tu na našich stránkách ve známé rubrice matrace. Nyní můžete najít kvalitní výrobky z této sekce v akci.

Oblíbený a akční produkt Oboustranná matrace Materasso Aloe Bio 3/4, 80 x 200 cm od naší známé značky Materasso je dostupný právě teď v naší nabídce za příznivou cenu. Cena od 10 190 Kč.