Oboustranná matrace Materasso Dynamic 3/4, 120 x 200 cm

Matraci Dynamic tvoří několik vrstev pěny: - vrchní vrstva: Greengel (chladivá pěna), pěna Nightfly (komfort a odolnost vůči deformacím); - spodní... více informací »
Oboustranná matrace Materasso Dynamic 3/4
Značka: Materasso
12 990 Kč
Více informací
Matraci Dynamic tvoří několik vrstev pěny: - vrchní vrstva: Greengel (chladivá pěna), pěna Nightfly (komfort a odolnost vůči deformacím); - spodní...

Matraci Dynamic tvoří několik vrstev pěny:
vrchní vrstva: Greengel (chladivá pěna), pěna Nightfly (komfort a odolnost vůči deformacím);
spodní vrstva: značková pěna Eliocell;
Fyziosystém: 7 zón tuhosti.

Právě díky tomuto složení zajišťuje matrace pevnou oporu páteře a zároveň elastické a komfortní prostředí pro spánek. Potah matrace tvoří Lyocell (prošitý polyesterovým vláknem) – přírodní produkt s dřevní celulózou. Dobře absorbuje a odvádí vlhkost a je také přirozeně antibakteriální. Je snímatelný a můžete jej prát na 60 °C.

Tento akční a ve slevě produkt Oboustranná matrace Materasso Dynamic 3/4, 120 x 200 cm můžete koupit rovněž tu umístěný v kategorii matrace. Pořiďte si ještě další produkty z naší kategorie za nejlepší ceny. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Mrkněte na další prověřené zboží značky Materasso. Najdete je níže na této stránce. Výrobce Materasso má prvotřídní zboží. Však to vidíte sami!

Levný produkt Oboustranná matrace Materasso Dynamic 3/4, 120 x 200 cm od kvalitní značky Materasso je k dostání tady nyní za výborné peníze! Na našich stránkách za 12 990 Kč.