Oboustranná matrace Materasso Galaxy Viscostar 3/4, 120 x 200 cm

Matraci Galaxy Viscostar tvoří: - vrchní deska: viscoelastická pěna: reaguje na teplo a tlak, optimálně se přizpůsobí tvaru těla; značková pěna... více informací »
Oboustranná matrace Materasso Galaxy Viscostar 3/4
Značka: Materasso
13 490 Kč
Více informací
Matraci Galaxy Viscostar tvoří: - vrchní deska: viscoelastická pěna: reaguje na teplo a tlak, optimálně se přizpůsobí tvaru těla; značková pěna...

Matraci Galaxy Viscostar tvoří:
vrchní deska: viscoelastická pěna: reaguje na teplo a tlak, optimálně se přizpůsobí tvaru těla;
značková pěna Eliocell
spodní vrstva: tužší deska z pěny Eliocell;
Fyziosystém: 7 zón tuhosti.

Právě díky tomuto složení zajišťuje matrace pevnou oporu páteře a zároveň elastické a komfortní prostředí pro spánek. Potah tvoří Algua (s polyesterovým vláknem) – přírodní materiál s výtažky z mořských řas Spirulina. Ty obsahují přírodní vitamíny, mastné kyseliny, minerály a antioxidanty, které se uvolňují během spánku. Jedná se o koncept Health & Beauty, kdy dochází během spánku k wellness terapii. Potah je snímatelný a lze prát na 60 °C.

Zcela unikátní kus Oboustranná matrace Materasso Galaxy Viscostar 3/4, 120 x naleznete prostě na našem webu v populární sekci matrace. Připravili jsme podobné produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze. U nás nabízíme více, mrkněte také na více kvalitních produktů značky Materasso. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Materasso vás obohatí o vysoce kvalitní zboží.

Výjimečný a žádaný kus Oboustranná matrace Materasso Galaxy Viscostar 3/4, 120 x 200 cm od známého výrobce Materasso můžete pořídit v aktuální nabídce za výborné peníze. V akci za cenu 13 490 Kč.