Oboustranná matrace Materasso Galaxy Viscostar 3/4, 180 x 200 cm

Matraci Galaxy Viscostar tvoří: - vrchní deska: viscoelastická pěna: reaguje na teplo a tlak, optimálně se přizpůsobí tvaru těla; značková pěna... více informací »
Oboustranná matrace Materasso Galaxy Viscostar 3/4
Značka: Materasso
19 990 Kč
Více informací
Matraci Galaxy Viscostar tvoří: - vrchní deska: viscoelastická pěna: reaguje na teplo a tlak, optimálně se přizpůsobí tvaru těla; značková pěna...

Matraci Galaxy Viscostar tvoří:
vrchní deska: viscoelastická pěna: reaguje na teplo a tlak, optimálně se přizpůsobí tvaru těla;
značková pěna Eliocell
spodní vrstva: tužší deska z pěny Eliocell;
Fyziosystém: 7 zón tuhosti.

Právě díky tomuto složení zajišťuje matrace pevnou oporu páteře a zároveň elastické a komfortní prostředí pro spánek. Potah tvoří Algua (s polyesterovým vláknem) – přírodní materiál s výtažky z mořských řas Spirulina. Ty obsahují přírodní vitamíny, mastné kyseliny, minerály a antioxidanty, které se uvolňují během spánku. Jedná se o koncept Health & Beauty, kdy dochází během spánku k wellness terapii. Potah je snímatelný a lze prát na 60 °C.

Povedený výrobek je dostupný bez problémů na webu ve známé kategorii matrace. Nyní můžete získat další výrobky ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu.

Výjimečný a žádaný výrobek Oboustranná matrace Materasso Galaxy Viscostar 3/4, 180 x 200 cm od dodavatele s dobrým jménem Materasso jde pořídit teď opravdu výhodně! Výhodně za super cenu 19 990 Kč.