Oboustranná matrace Materasso Greengel Bio 2/3, 180 x 200 cm

Matraci Greengel Bio tvoří: - vrchní vrstva: pěna Greengel + pěna Nightfly (komfort a odolnost vůči deformacím); - střední vrstva: taštičková... více informací »
Oboustranná matrace Materasso Greengel Bio 2/3
Značka: Materasso
16 490 Kč
Více informací
Matraci Greengel Bio tvoří: - vrchní vrstva: pěna Greengel + pěna Nightfly (komfort a odolnost vůči deformacím); - střední vrstva: taštičková...

Matraci Greengel Bio tvoří:
vrchní vrstva: pěna Greengel + pěna Nightfly (komfort a odolnost vůči deformacím);
střední vrstva: taštičková pružina;
spodní vrstva: antibakteriální pěna Sanitized (chrání před nepříjemným zápachem);
Fyziosystém – 7 zón tuhosti.

Díky tomuto složení zajišťuje matrace elastické a komfortní prostředí pro spánek. Každá pružina je uložena v taštičce, což umožňuje kopírovaní a lepší oporu páteře. Potah tvoří Algua (s polyesterovým vláknem) – přírodní materiál s výtažky z mořských řas Spirulina. Ty obsahují přírodní vitamíny, mastné kyseliny, minerály a antioxidanty, které se uvolňují během spánku. Jedná se o koncept Health & Beauty, kdy dochází během spánku k wellness terapii. Potah je snímatelný a lze prát na 60 °C.


Hodně oblíbený výrobek Oboustranná matrace Materasso Greengel Bio 2/3, 180 x 200 cm pořídíte zrovna tu ve známé rubrice matrace! Podívejte se na parádní výrobky ze zmíněné sekce na pár kliknutí.

Hodně oblíbený produkt Oboustranná matrace Materasso Greengel Bio 2/3, 180 x 200 cm od oblíbené značky Materasso jde pořídit bezpečně online za outletovou cenu. Výhodně za cenu 16 490 Kč.