Oboustranná matrace Materasso Salerno Exclusive 3/4, 180 x 200 cm

Matraci Salerno tvoří: - pěna Nightfly (komfort a odolnost vůči deformacím); - studená paměťová pěna. Právě díky tomuto složení zajišťuje... více informací »
Oboustranná matrace Materasso Salerno Exclusive 3/4
Značka: Materasso
20 990 Kč
Více informací
Matraci Salerno tvoří: - pěna Nightfly (komfort a odolnost vůči deformacím); - studená paměťová pěna. Právě díky tomuto složení zajišťuje...

Matraci Salerno tvoří:
– pěna Nightfly (komfort a odolnost vůči deformacím);
– studená paměťová pěna.

Právě díky tomuto složení zajišťuje matrace pevnou oporu páteře a zároveň elastické a komfortní prostředí pro spánek.

Potah tvoří Algua (s polyesterovým vláknem) – přírodní materiál s výtažky z mořských řas Spirulina. Ty obsahují přírodní vitamíny, mastné kyseliny, minerály a antioxidanty, které se uvolňují během spánku. Jedná se o koncept Health & Beauty, kdy dochází během spánku k wellness terapii. Potah je snímatelný a lze prát na 60 °C.

Výjimečný produkt Oboustranná matrace Materasso Salerno Exclusive 3/4, lze získat v pohodě u nás v sekci matrace! Nyní pořídíte zcela nové zboží z této oblíbené kategorie za outletovou cenu.

Velmi žádaný kousek Oboustranná matrace Materasso Salerno Exclusive 3/4, 180 x 200 cm od výrobce se zárukou kvality Materasso snadno seženete zrovna za extra cenu! Nyní získáte od 20 990 Kč.