Oboustranná tvrdá matrace Materasso Natura Hydrolatex, 120 x 200 cm

Matraci Natura Hydrolatex tvoří: - vrchní a spodní vrstva: pěna Hydrolatex (studená pěna s latexem); chránič pružiny T3 a T4 (Seacell a přírodní... více informací »
Oboustranná tvrdá matrace Materasso Natura Hydrolatex
Značka: Materasso
14 990 Kč
Více informací
Matraci Natura Hydrolatex tvoří: - vrchní a spodní vrstva: pěna Hydrolatex (studená pěna s latexem); chránič pružiny T3 a T4 (Seacell a přírodní...

Matraci Natura Hydrolatex tvoří:
vrchní a spodní vrstva: pěna Hydrolatex (studená pěna s latexem); chránič pružiny T3 a T4 (Seacell a přírodní kokosové vlákno);
střední vrstva: taštičková pružina;
Fyziosystém – 7 zón tuhosti.

Díky tomuto složení zajišťuje matrace elastické a komfortní prostředí pro spánek. Každá pružina je uložena v taštičce, což umožňuje kopírovaní a lepší oporu páteře.

Potah je tvořen organickou bavlnou a je prošitý polyesterovým vláknem. Je příjemná, hypoalergenní a nedráždí pokožku. Má schopnost odvádět tělesné teplo a snižovat pocení. Potah je snímatelný a můžete jej prát až na 60 °C.


Tento kvalitní a žádaný produkt Oboustranná tvrdá matrace Materasso Natura Hydrolatex, 120 x 200 je k dostání nyní tady na našem webu v rubrice matrace! Vyberte si ještě ostatní produkty z naší kategorie za nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! U nás najdete další prověřené zboží značky Materasso. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kus Oboustranná tvrdá matrace Materasso Natura Hydrolatex, 120 x 200 cm od kvalitní značky Materasso jednoduše můžete sehnat teď za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 14 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,