Oboustranná tvrdá matrace Materasso Natura Hydrolatex, 80 x 200 cm

Matraci Natura Hydrolatex tvoří: - vrchní a spodní vrstva: pěna Hydrolatex (studená pěna s latexem); chránič pružiny T3 a T4 (Seacell a přírodní... více informací »
Oboustranná tvrdá matrace Materasso Natura Hydrolatex
Značka: Materasso
10 490 Kč
Více informací
Matraci Natura Hydrolatex tvoří: - vrchní a spodní vrstva: pěna Hydrolatex (studená pěna s latexem); chránič pružiny T3 a T4 (Seacell a přírodní...

Matraci Natura Hydrolatex tvoří:
vrchní a spodní vrstva: pěna Hydrolatex (studená pěna s latexem); chránič pružiny T3 a T4 (Seacell a přírodní kokosové vlákno);
střední vrstva: taštičková pružina;
Fyziosystém – 7 zón tuhosti.

Díky tomuto složení zajišťuje matrace elastické a komfortní prostředí pro spánek. Každá pružina je uložena v taštičce, což umožňuje kopírovaní a lepší oporu páteře.

Potah je tvořen organickou bavlnou a je prošitý polyesterovým vláknem. Je příjemná, hypoalergenní a nedráždí pokožku. Má schopnost odvádět tělesné teplo a snižovat pocení. Potah je snímatelný a můžete jej prát až na 60 °C.


Žádaný produkt můžete dostat právě zde na stránkách ve známé kategorii matrace. Připravili jsme pro vás akční produkty z této populární sekce za super ceny.

Povedený výrobek Oboustranná tvrdá matrace Materasso Natura Hydrolatex, 80 x 200 cm od dodavatele zboží Materasso snadno seženete zrovna až neuvěřitelně levně! Aktuálně stojí u nás 10 490 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,