Oboustranný koberec Narma Liiva Gold, 80 x 250 cm

Originální, nápaditý a nevšední. Tak by se ve zkratce dal popsat koberec značky Narma, který zaujme také svým oboustranným provedením. To se nese... více informací »
Oboustranný koberec Narma Liiva Gold
Značka: Narma
3 690 Kč
Více informací
Originální, nápaditý a nevšední. Tak by se ve zkratce dal popsat koberec značky Narma, který zaujme také svým oboustranným provedením. To se nese...

Originální, nápaditý a nevšední. Tak by se ve zkratce dal popsat koberec značky Narma, který zaujme také svým oboustranným provedením. To se nese ve stejném barevném provedení s lehce odlišným designem.

Proč právě koberce značky Narma?

Narma je značka, která sídlí v estonské Lihule, kde už od roku 1992 vyrábí výjimečně stylové koberce. Ty jsou tak oblíbené, že se řadí mezi špičky v oboru.

Při jejich výrobě kombinují léty nasbírané zkušenosti s nikdy nekončícími inovacemi. Co se designu týče, vsází především na zajímavé vzory.

Tyto koberce nejsou jen tak ledajaké. Jsou oboustranné a je jen na vás, kterým vzorem zrovna ozdobíte svůj domov. Koneckonců, proč oba nestřídat podle nálady nebo třeba ročního období? Strany se od sebe díky vzorům liší, ovšem i tak si drží designovou podobnost.

Hlavním materiálem každého kousku je pak vždy přírodní bavlna, která byla navíc získána způsobem přívětivým k životnímu prostředí. Bavlna je následně tkaná 2 způsoby: buklé (příze s povrchem ztvárněným smyčkami, očky nebo nopkami) či žinylka (příze housenkovitého tvaru).

Upozornění: Koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Tento výjimečný produkt Oboustranný koberec Narma Liiva Gold, 80 x 250 cm lze pořídit právě zde tu na webu v oblíbené rubrice koberce! Nyní najdete zcela nové výrobky z naší sekce za nejlepší ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka Narma vám může poskytnout prvotřídní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Hodně žádaný výrobek Oboustranný koberec Narma Liiva Gold, 80 x 250 cm pocházející od značky Narma jde nakoupit aktuálně za výborné peníze! Nyní lze objednat jen za 3 690 Kč.