Ocelový nůž na chléb a máslo s dřevěnou rukojetí Nirosta Wood

S praktickým nožem značky Nirosta hravě nakrájíte kostku másla i pečivo s tou nejkřupavější kůrkou. Na vašem stole by tak neměl chybět... více informací »
Ocelový nůž na chléb a máslo s dřevěnou rukojetí Nirosta Wood
Značka: Nirosta
139 Kč
Více informací
S praktickým nožem značky Nirosta hravě nakrájíte kostku másla i pečivo s tou nejkřupavější kůrkou. Na vašem stole by tak neměl chybět...

S praktickým nožem značky Nirosta hravě nakrájíte kostku másla i pečivo s tou nejkřupavější kůrkou. Na vašem stole by tak neměl chybět především v době snídaně. Ergonomická rukojeť z bukového dřeva padne akorát do ruky a usnadní vám práci.

Poznámka: Na produkt se vztahuje tříletá záruka.


Oblíbený a akční produkt Ocelový nůž na chléb a máslo je dostupný teď tady na našich stránkách umístěný v kategorii nože. Nyní si můžete koupit ještě ostatní zboží z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další zboží od výrobce Nirosta. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Ocelový nůž na chléb a máslo s dřevěnou rukojetí Nirosta Wood s osvědčenou značkou Nirosta lze sehnat zde za nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 139 Kč.