Ochranná podložka na dvoulůžko Double Protector, 160 x 200 cm

Je voděodolná, ochrání vaši matraci na další roky, provzdušňuje postel a zpevňuje staré matrace. Ochranná podložka na matraci je perfektním... více informací »
Ochranná podložka na dvoulůžko Double Protector
Značka: Eponj Home
1 490 Kč
Více informací
Je voděodolná, ochrání vaši matraci na další roky, provzdušňuje postel a zpevňuje staré matrace. Ochranná podložka na matraci je perfektním...

Je voděodolná, ochrání vaši matraci na další roky, provzdušňuje postel a zpevňuje staré matrace. Ochranná podložka na matraci je perfektním doplňkem, který má v ložnici svůj významný účel.

Oblíbený kousek můžete koupit rovněž tady a teď na našich stránkách v kategorii ochranné potahy! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Populární značka Eponj Home má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od značky Eponj Home. Najdete je níže na této stránce.

Diskontní produkt Ochranná podložka na dvoulůžko Double Protector, 160 x 200 cm od skvělého výrobce Eponj Home snadno můžete získat právě nyní trvale výhodně! Cenově vychází na 1 490 Kč.