www.basilard.cz

Odkládací stolek Kare Design Barocco

Tento velmi žádaný výrobek Odkládací stolek Kare Design Barocco od oblíbené značky se zárukou kvality Kare Design jednoduše můžete najít na našich stránkách teď pořád výhodně. Na našich stránkách za 3 790 Kč.
Odkládací stolek Kare Design Barocco
Ověřit dostupnost
Značka: Kare Design
3 790

Stolek Kare Design v interiéru neplní pouze odkládací funkci. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si získá pozornost a ocenění po jediném pohledu.

Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá naše umělecké srdce.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.