Olivově zelené bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 180 x 200 cm

Pokud jde o ložní textil, důležitou roli hraje nejen vzhled, ale především výběr materiálu. Značka Good Morning si je toho dobře vědoma, proto... více informací »
Olivově zelené bavlněné elastické prostěradlo Good Morning
Značka: GOOD MORNING
899 Kč
Více informací
Pokud jde o ložní textil, důležitou roli hraje nejen vzhled, ale především výběr materiálu. Značka Good Morning si je toho dobře vědoma, proto...

Pokud jde o ložní textil, důležitou roli hraje nejen vzhled, ale především výběr materiálu.

Značka Good Morning si je toho dobře vědoma, proto je toto minimalistické prostěradlo z kolekce Cotton vyrobené ze 100% bavlny. Mezi jeho hlavní přednosti tak patří zejména pevnost, vzdušnost a schopnost absorbovat přebytečnou vlhkost.


Zlevněný kus máte možnost získat bezprostředně na našich stránkách v populární kategorii prostěradla. Nyní si můžete koupit ještě další produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. U zákazníků oblíbená značka GOOD MORNING vám může poskytnout top výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další zboží od značky GOOD MORNING. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kus Olivově zelené bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 180 x 200 cm od skvělého a známého výrobce GOOD MORNING jednoduše naleznete aktuálně na webu až neuvěřitelně levně. Zrovna teď v akci za 899 Kč.