www.basilard.cz

Oranžová rozkládací pohovka Innovation Minimum Elegant Elegance Burned Curry

Akční produkt Oranžová rozkládací pohovka Innovation Minimum Elegant Elegance Burned Curry od našeho předního výrobce Innovation jednoduše můžete pořídit tady teď za báječnou cenu! Cena od 60 424 Kč.
Oranžová rozkládací pohovka Innovation Minimum Elegant Elegance Burned Curry
Ověřit dostupnost
Značka: Innovation
60 424

Komfortní, minimalistická a nesmírně praktická. Taková je kolekce rozkládacích pohovek Minimum od značky inovativní nábytkářské značky Innovation. Vybrat si ji můžete z široké škály barevných provedení.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.