Oranžovo-šedý koberec Universal Gladys Duro, 200 x 290 cm

Krásný, jemný, praktický. Takový je koberec od značky Universal, se kterým se budete doma procházet jako po lesním mechu a vkusně doplní váš... více informací »
Oranžovo-šedý koberec Universal Gladys Duro
Značka: Universal
5 290 Kč
Více informací
Krásný, jemný, praktický. Takový je koberec od značky Universal, se kterým se budete doma procházet jako po lesním mechu a vkusně doplní váš...

Krásný, jemný, praktický. Takový je koberec od značky Universal, se kterým se budete doma procházet jako po lesním mechu a vkusně doplní váš interiér.

Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Doporučujeme pro delší životnost koberec pravidelně vysávat.


Vysoce kvalitní produkt máte možnost získat již dnes tu na webu v sekci koberce. Nyní si můžete koupit parádní produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze.

Tento výjimečný kousek Oranžovo-šedý koberec Universal Gladys Duro, 200 x 290 cm originál od značky Universal můžete sehnat na našich stránkách nyní za parádní cenu! Zrovna teď v akci za 5 290 Kč.