www.basilard.cz

Otočné zrcadlo s úložným prostorem Wireworks Cosmos Dark, výška 114 cm

Tento kvalitní produkt Otočné zrcadlo s úložným prostorem Wireworks Cosmos Dark, výška 114 cm od populární značky Wireworks lze sehnat právě dnes za skvělou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 12 490 Kč.
Otočné zrcadlo s úložným prostorem Wireworks Cosmos Dark
Více informací
Značka: Wireworks
12 490
Popis produktu

Vneste do svého domova harmonii v podobě elegantních kousků inspirovaných střídmou a funkční japonskou estetikou.

Toto multifunkční zrcadlo vám poskytne veškerý komfort v podobě šesti poliček a zásobníků na kosmetické produkty, pětinásobně zvětšovacího zrcadla. To všechno se nachází na zadní straně, kterou snadno otočíte dopředu. Masivní dubové dřevo a dýha zaručí slouhou životnost a eleganci. Hrany působí na pohled ostře, ale ve skutečnosti jsou jemně ručně broušeny, aby byly na dotek měkké.

Londýnská značka Wireworks působí na trhu od již roku 1988. Ač začínala s produkty z drátu, dnes je specialistou ve zpracování dřeva.

Pro výrobu svých produktů značka využívá houževnaté a trvanlivé dubové a bambusové dřevo. To následně speciálně ošetřuje, aby dobře vydrželo i ve vlhkém prostředí.
Osobně dohlíží na kácení a bezprostřední opracování materiálu. Všechny stromy jsou navíc z trvale udržitelného lesního hospodářství.