Oválný koberec Universal Smoothy, 160 x 230 cm

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti... více informací »
Oválný koberec Universal Smoothy
Značka: Universal
7 490 Kč
Více informací
Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti...

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti charakterizovat kolekce Smoothy od značky Universal.

I přes její nenápadný vzhled však rozhodně není ochuzena o praktickou stránku. Díky polypropylenovému materiálu jsou koberce charakteristické kýženou měkkostí a zároveň snadnou údržbou.

Dobré vědět: Tento koberec není vhodný do místností s podlahovým vytápěním.

Zlevněný produkt Oválný koberec Universal Smoothy, 160 x 230 cm můžete dostat bezstarostně tady a teď na našem webu v populární kategorii koberce. Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z této rubriky za outletovou cenu! Tato vyjímečná značka Universal nabízí prvotřídní produkty. Podívejte se sami. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Oválný koberec Universal Smoothy, 160 x 230 cm od top výrobce Universal můžete koupit bezpečně online za extra cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 7 490 Kč.