Petrolejově modrá jídelní židle se sametovým potahem Windsor & Co Sofas Nemesis

Krásný design je při výběru jídelní židle důležitým prvkem. Na čem ale opravdu záleží je odolnost a výběr materiálů Proto má tato židle... více informací »
Petrolejově modrá jídelní židle se sametovým potahem Windsor & Co Sofas Nemesis
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Krásný design je při výběru jídelní židle důležitým prvkem. Na čem ale opravdu záleží je odolnost a výběr materiálů

Proto má tato židle nohy z masivního borovicového dřeva a čalounění z odolných vláken, která se ani po letech neošoupou a neztratí svůj půvab.

Tvarově stálá polyuretanová pěna, ze které je vyrobeno polstrování, vám zajistí maximální pohodlí.

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která navrhuje nábytek té nejvyšší kvality. Veškerý nábytek vznikl z jednoduchého nápadu, který se z hlavy návrhářů přenesl na papír a zrealizoval. Každý kousek voní originalitou a jedinečností.

Využívají ty nejkvalitnější materiály od masivního dřeva po pevné látky vysoce odolné proti oděru. Tím pádem se z tohoto nábytku stává poklad, který vám bude dělat radost mnoho let.


Vynikající produkt Petrolejově modrá jídelní židle se sametovým potahem Windsor & Co Sofas seženete právě zde tady na webu v populární kategorii jídelní židle! Vyberte si unikátní produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny! Tato značka Windsor & Co Sofas nabízí prvotřídní výrobky. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od značky Windsor & Co Sofas. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.