Polička s věšákem na kuchyňské nástroje z dubového dřeva Wireworks

Jednoduché tvary, okouzlující krása a vůně dřeva i praktické funkční využití je pro kousky od Wireworks typické. Londýnská značka Wireworks... více informací »
Polička s věšákem na kuchyňské nástroje z dubového dřeva Wireworks
Značka: Wireworks
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jednoduché tvary, okouzlující krása a vůně dřeva i praktické funkční využití je pro kousky od Wireworks typické.

Londýnská značka Wireworks působí na trhu od již roku 1988. Ač začínala s produkty z drátu, dnes je specialistou ve zpracování dřeva.

Jejich produkty jsou navrhovány v harmonickém duchu inspirovaném elegantní a střídmou japonskou estetikou.

Pro výrobu svých produktů značka využívá houževnaté a trvanlivé dubové a bambusové dřevo. To následně speciálně ošetřuje, aby dobře vydrželo i ve vlhkém prostředí.
Osobně dohlíží na kácení a bezprostřední opracování materiálu. Všechny stromy jsou navíc z trvale udržitelného lesního hospodářství.


Tento kvalitní a žádaný kus Polička s věšákem na kuchyňské nástroje z dubového dřeva Wireworks naleznete rovnou tu na našem webu zařazený v kategorii doplňky do kuchyně! Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží z této rubriky v akci. Značka Wireworks svým zákazníkům nabízí kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. U nás nabízíme více, máme v nabídce také více skvělých produktů značky Wireworks. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.