Porcelánová konvice na čaj s šálkem Brandani Alleluia Porcelain, délka 15 cm

Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové... více informací »
Porcelánová konvice na čaj s šálkem Brandani Alleluia Porcelain
Značka: Brandani
699 Kč
Více informací
Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové...

Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové nádobí od značky Brandani, které povýší štědrovečerní večeři ještě o stupeň výš.

O značce:
Když přijde na stolování, servírování či vaření, značka Brandani dokáže mile překvapit. Vsází na spojení tradičních materiálů jako je kamenina či porcelán s těmi modernějšími. Za originálním designem, který sahá od elegantního vintage stylu až po modernu, stojí parta šikovných italských designérů.

Tento kvalitní a levný výrobek Porcelánová konvice na čaj s šálkem Brandani Alleluia Porcelain, délka 15 cm je k sehnání právě nyní tady a teď na našich stránkách v rubrice čaj a káva. Nyní můžete najít ještě podobné kousky z naší rubriky za outletovou cenu!

Unikátní a žádaný kousek Porcelánová konvice na čaj s šálkem Brandani Alleluia Porcelain, délka 15 cm od značky se zárukou kvality Brandani lze koupit na našich stránkách za výhodnou cenu. Nyní můžete mít za 699 Kč.