Porcelánová miska s vánočním motivem Brandani Alleluia Centrepiece New, ⌀ 32 cm

Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové... více informací »
Porcelánová miska s vánočním motivem Brandani Alleluia Centrepiece New
Značka: Brandani
1 390 Kč
Více informací
Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové...

Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové nádobí od značky Brandani, které povýší štědrovečerní večeři ještě o stupeň výš.

O značce:
Když přijde na stolování, servírování či vaření, značka Brandani dokáže mile překvapit. Vsází na spojení tradičních materiálů jako je kamenina či porcelán s těmi modernějšími. Za originálním designem, který sahá od elegantního vintage stylu až po modernu, stojí parta šikovných italských designérů.

Tento velmi žádaný výrobek pořídíte bez problémů tady na našem webu v oblíbené rubrice mísy. Nyní pořídíte ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. To není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky Brandani. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Porcelánová miska s vánočním motivem Brandani Alleluia Centrepiece New, ⌀ 32 cm od dodavatele s dlouholetou historií Brandani snadno můžete získat právě za nejnižší cenu! Cena od 1 390 Kč.