Porcelánový šálek na čaj s vánočním motivem Brandani Alleluia, ⌀ 14 cm

Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové... více informací »
Porcelánový šálek na čaj s vánočním motivem Brandani Alleluia
Značka: Brandani
369 Kč
Více informací
Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové...

Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové nádobí od značky Brandani, které povýší štědrovečerní večeři ještě o stupeň výš.

O značce:
Když přijde na stolování, servírování či vaření, značka Brandani dokáže mile překvapit. Vsází na spojení tradičních materiálů jako je kamenina či porcelán s těmi modernějšími. Za originálním designem, který sahá od elegantního vintage stylu až po modernu, stojí parta šikovných italských designérů.

Hodně prodávaný kousek Porcelánový šálek na čaj s vánočním motivem Brandani lze zakoupit právě na webu v populární rubrice čaj a káva! Podívejte se na ještě podobné kusy ve zmiňované kategorii za výborné peníze.

Akční a ve slevě produkt Porcelánový šálek na čaj s vánočním motivem Brandani Alleluia, ⌀ 14 cm od přední značky Brandani pohodlně získáte právě nyní až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte za super cenu 369 Kč.