Porcelánový servírovací talíř ve tvaru srdce Brandani Alleluia, délka 20 cm

Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové... více informací »
Porcelánový servírovací talíř ve tvaru srdce Brandani Alleluia
Značka: Brandani
529 Kč
Více informací
Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové...

Vánoce jsou tím pravým obdobím, kdy můžete originálně prostřít stůl. V tom vám pomůže pěkný ubrus, dekorace a především krásné designové nádobí od značky Brandani, které povýší štědrovečerní večeři ještě o stupeň výš.

O značce:
Když přijde na stolování, servírování či vaření, značka Brandani dokáže mile překvapit. Vsází na spojení tradičních materiálů jako je kamenina či porcelán s těmi modernějšími. Za originálním designem, který sahá od elegantního vintage stylu až po modernu, stojí parta šikovných italských designérů.


Vynikající výrobek Porcelánový servírovací talíř ve tvaru srdce Brandani Alleluia, délka 20 cm máte možnost dostat právě nyní tu na našem webu v rubrice servírovací misky! Podívejte se na zlevněné kusy z naší sekce za outletovou cenu. Přední značka Brandani vyrábí vynikající sortiment Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další kousky od značky Brandani. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kousek Porcelánový servírovací talíř ve tvaru srdce Brandani Alleluia, délka 20 cm od našeho výrobce Brandani jde nakoupit na našich stránkách téměř zdarma. Produkt koupíte teď u nás za 529 Kč.