Povlečení s prostěradlem z ranforce bavlny na dvoulůžko Chicory Pink, 200 x 220 cm

Doplňte své snové království o heboučké prostěradlo z kvalitní ranforce bavlny. Toto povlečení je nejen krásné na pohled, ale především... více informací »
Povlečení s prostěradlem z ranforce bavlny na dvoulůžko Chicory Pink
Značka: UNKNOWN
1 990 Kč
Více informací
Doplňte své snové království o heboučké prostěradlo z kvalitní ranforce bavlny. Toto povlečení je nejen krásné na pohled, ale především...

Doplňte své snové království o heboučké prostěradlo z kvalitní ranforce bavlny. Toto povlečení je nejen krásné na pohled, ale především prodyšné, savé a příjemné na dotek. Právě díky tomu se vám bude spát jako v tom nejkrásnějším objetí ♥

O ranforce bavlně:
Jedná se o velmi oblíbený materiál v oblasti ložního prádla. Jde o velice hladkou bavlnu, která je speciálně upravena technikou zvanou macerace. Tento typ bavlny je několikanásobně lepší než klasická bavlna. Je velmi jemná a hebká. Může připomínat bavlněný satén, ale narozdíl od něj je mnohem hladší. Mezi její vlastnost patří dobrá savost, díky které odvádí naši přirozenou tělesnou vlhkost. To se hodí hlavně při horkých letních nocích. Velikou výhodou je i její stálobarevnost. Nemusíte se tedy bát nehezkého vyblednutí po několika vypráních.

Obálkové zapínání (na přehyb):
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Žádaný produkt Povlečení s prostěradlem z ranforce získáte teď tu umístěný v rubrice povlečení. Podívejte se na parádní kousky z této oblíbené rubriky za super peníze. U zákazníků oblíbená značka UNKNOWN dlouhodobě nabízí top zboží. Přesvědčte se! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další zboží od dodavatele UNKNOWN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Povlečení s prostěradlem z ranforce bavlny na dvoulůžko Chicory Pink, 200 x 220 cm od známého předního výrobce UNKNOWN snadno seženete na našich stránkách za outletovou cenu! Ceny od 1 990 Kč.