Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Osier, 200 x 200 cm

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Osier
Značka: Butter Kings
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu vás ale nebude chladit ani sklouzávat. Pomyslete, jak se v náruči bavlněného saténu a roztomilých potisků bude krásně usínat.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.


Akční produkt máte možnost sehnat prostě tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii povlečení! Podívejte se na parádní produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu! Oblíbený dodavatel Butter Kings pro své zákazníky nabízí vynikající produkty Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na více kousků značky Butter Kings. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.