Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem BHPC Hackman, 200 x 220 cm

Doplňte své snové království o heboučké povlečení Beverly Hills Polo Club. Tento kousek z ranforce bavlny je ovšem nejen krásný, ale především... více informací »
Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem BHPC Hackman
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Doplňte své snové království o heboučké povlečení Beverly Hills Polo Club.

Tento kousek z ranforce bavlny je ovšem nejen krásný, ale především prodyšný, savý a příjemný na dotek. Díky němu se vám tak bude spát jako v tom nejkrásnějším objetí ♥
OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Kvalitní a velmi žádaný produkt Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem BHPC Hackman, 200 x 220 cm lze koupit mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice povlečení! Nyní koupíte akční produkty z této rubriky za super peníze! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Mrkněte na další prověřené produkty od značky Beverly Hills Polo Club. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.