Pracovní stůl Woodman Kota Desk

Nábytek značky Woodman je skvělou ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí. Za jeho návrhem... více informací »
Pracovní stůl Woodman Kota Desk
Značka: Woodman
11 990 Kč
Více informací
Nábytek značky Woodman je skvělou ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí. Za jeho návrhem...

Nábytek značky Woodman je skvělou ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí.

Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí moderně a minimalisticky, stejně do svého nábytku vkládá lehký retro nádech. Kolekce Abbey je díky svému spojení tlumených barev jasným důkazem, jak skvěle toto spojení funguje.


Kvalitní a levný produkt lze koupit pohodlně tu na našich stránkách v oblíbené sekci pracovní a psací stoly. Nyní najdete parádní produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze.

Super kus Pracovní stůl Woodman Kota Desk pocházející od značky Woodman najdete ještě dnes za příznivou cenu! Nyní za akční cenu 11 990 Kč.